Kievstar phone +38 (067) 967 37 98
mts phone +38 (099) 084 48 40
life phone +38 (063) 633 61 03
adress м. Київ, пр. Бажана, 14А (оф. 2-А)
E-mail enterp@ukr.net

Проект відводу земельної ділянки

Згідно ЗУ «Про землеустрій» ст. 50 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок складаються у разі зміни цільового призначення земельних ділянок або формування нових земельних ділянок.

Проект відводу земельної ділянки – це проект, який розробляють фізичні або юридичні особи, які мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою. Він включає в себе графічні і текстові матеріали, положення, зазначені в завданні на розробку проекту та інші потрібні дані.

Можна виділити наступні етапи відведення земельних ділянок:

  1. Подача до органів виконавчої влади або органи місцевого самоврядування заяви (клопотання) «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (постійне користування, оренду)». До заяви додаються: ідентифікаційний код, копія паспорта заявника та викопіювання з генерального плану.
  2. Після отримання вище звказаної заяви потрібно укласти договір на виконання землевпорядних робіт з землевпорядною організацією, в штаті якої працюють сертифіковані інженери-землевпорядник.
  3. Розробляється проект землеустрою і вносяться відомості в національну кадастрову систему (визначається кадастровий номер земельної ділянки).
  4. Якщо проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає обов’язковій державній експертизі землевпорялні документації, погоджений проект подається до відповідного органу земельних ресурсів для здійснення такої експертизи.

Коли Ви отримали рішення (розпорядження або наказ) «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність» потрібно подати проект відведення, квитанцію про оплату державної реєстрації та заяву Державному кадастровому реєстратору для державної реєстрації земельної ділянки. В кінцевому етапі ви отримаєте «Виписку з Державного земельного кадастру».

  1. Останній етап щодо відведення земельної ділянки – це отримання «Витягу про державну реєстрацію прав на земельну ділянку ». Для цього потрібно подати в реєстраційну службу за місцем знаходження земельної ділянки наступний пакет документів:

– оригінал рішення місцевої ради про затвердження проекту землеустрою;

– оригінал виписки з ДЗК в реєстрації земельної ділянки;

– копія паспорта;

– копія ідентифікаційного номера;

– квитанції про оплату послуг реєстрації.

Відповідно до положень Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, реєстратор, після проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку, видає інформаційну довідку з Державного реєстру прав на нерухоме майно.

За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівців нашої компанію ПП «Энтер Прайс ЛТД»